fbpx

קראו כאן מספר עדויות החלמה מתוך רבים ומרגשים, ממחלות שהרפואה הקונבנציונאלית מכנה "חשופות מרפא": קרוהן, קוליטיס, פיברומיאלגיה, דלקת מפרקים וסכרת A1C 12.5:

מחלות אינן גזירת גורל!

ריפוי ממחלת הקרוהן דרך שיטת הבריאות הטבעית של הרב יובל הכהן אשרוב.

הפתרון של הרפואה הקונבנציונאלית למחלת הקרוהן הינו תרופות שמטפלות בסימפטומים או ניתוח. כאמור הרפואה הקונבנציונאלית מטפלת בסימפטומים ולא בסיבה שהביאה למחלה. הסיבה במחלות במערכת העיכול בכלל היא ברוב המקרים קודם כל נפשית ובנוסף גם תזונתית. ולמה קודם נפשית? כי במערכת העיכול, במעיים יש יותר מחצי מיליון תאי עצב, מכונה גם "המוח השני", לכן כל בעייה רגשית – "מרגישים אותה בבטן".

הרופאים מעלים את נושא התזונה לחולים שמגיעים אליהם, אומרים להם להמשיך לאכול "כרגיל" מהחי – בשר, עוף, הכל מבושל ללא סיבים. ראיתם חולה קרוהן שהמשיך לאכול "כרגיל" מהחי ונרפא?

המקרה הבא ממחיש עד כמה טיפול נכון ויעיל בסיבה יכול לרפא יחסית בקלות מחלה שנחשבת "חשוכת מרפא".
אישה (כינוי ד') בשנות ה 50 הגיעה אלי לקליניקה כשהיא סובלת מעצירות, כאבי בטן קשים, התכווצויות בטניות, נפיחות בטנית וחסימת מעיים. הסימפטומים היו קיימים כשלוש שנים. בשל חסימת המעיים הרופאים המליצו לה על ניתוח והוסיפו שהניתוח רק יקל על המצב למשך מספר שנים, כלומר לא הבטיחו שהמחלה לא תחזור.

ד' אמרה "עד כאן", חיפשה דרך אלטרנטיבית לריפוי והגיעה אלי לקליניקה.

ד' התחילה תהליך ריפוי, הריפוי הטבעי של הגוף את עצמו הוא תהליך… כמו שהגוף מרפא פצע… איחוי הרקמות וריפויין הוא תהליך ושום דבר לא יכול לזרז את זה. צריך לתת לגוף את הזמן ואת התנאים על מנת שירפא את עצמו ולא צריך להפריע לו בכך.

כאמור, מחלת הקרוהן היא ברובה תוצר של בעיה רגשית, נפשית. במחלה הזאת יש צורך לטפל בכל רובדי החיים, ד' קיבלה ממני המלצה לאורח חיים בריא שכולל תפריט מותאם למחלה שמבוסס על מזון נוגד דלקת ולא חומצי, כמובן טבעוני, תרגילי ספורט מותאמים והמלצות להכנסת רוגע ושלווה לחיים – כאמור, תנאי הכרחי לריפוי.

ההקלה היתה כמעט מיידית, הריפוי המוחלט הגיע לאחר כחצי שנה.
כיום ד' לא סובלת ממחלת הקרוהן (כבר 3 שנים אחרי), לא מעצירות ולא מכאבי בטן.

חולי קרוהן/קוליטיס/ כל מחלות מערכת העיכול, אל תחכו לניתוח או לרע מכל. בריפוי הטבעי יש מרפא.
אני רואה את הריפוי פעם אחר פעם ולכן אני אומרת – יש ריפוי לקרוהן. נקודה.

מחלות אינן גזירת גורל!

ריפוי מחלת הקוליטיס (לאחר 15 שנה) דרך שיטת הבריאות הטבעית של הרב יובל הכהן אשרוב.

מחלות אינן גזירת גורל!

ריפוי מפיברומיאלגיה דרך שיטת הבריאות הטבעית של הרב יובל הכהן אשרוב.

קראו כאן סיפור החלמה מפיברומיאלגיה, של יעל (שם בדוי, פרטיה אצלי), סיפור מעורר השראה של מטופלת בשיטת הבריאות הטבעית לגוף ובשיטת

עין הבדולח לנפש. טיפול משולב גוף ונפש, מביא להחלמה.

הייתי ילדה שאוהבת טבע, חייתי ברוגע ושלווה. ואז בגיל צעיר מצאתי את עצמי נשואה עם שתי בנות ועם סטרס מאוד גדול של החיים, לחץ כספי, משכנתא, עבודה קשה. ברחתי לאוכל… הייתי מכורה לעוגות, לשוקולד, לקפה… וסבלתי מבעיות עיכול, מכאבי פרקים ומבעיות משקל (כל הזמן עשיתי דיאטות קיצוניות (ולא בריאות).

ואז בגיל 34, הגיע הגיהנום – כאבים בגוף, בפנים, תשישות, חרדות, דכאון, חוסר ריכוז, מעי רגיז, קשיון שרירים, חוסר שינה קיצוני – לילות שלמים לא הצלחתי להרדם, לא יכולתי אפילו לגעת בבנות שלי מרוב כאבים, אפילו הבגדים על הגוף גרמו לי לכאבים.

במשך תקופה ארוכה לא אובחנתי כחולת פיברומיאלגיה. עברתי מרופא לרופא, קיבלתי כדורים שנותנים בדרך כלל לאפילפסיה, שלא עזרו וגרמו להרבה תופעות לוואי, סחרחורות, בחילות, חוסר שינה יותר קיצוני וגם מצבי רוח משתנים. במשך 10 שנים חייתי ככה. כל הזמן הייתי בחיפוש אחרי שקט ומרחק מאנשים, 10 שנים בלי מנוחה.

נקודת המפנה היתה כשהבנתי שבעצם המחלה לא נפלה עלי משמיים ורק אני אחראית למצב שלי וזה היה בזכות שיטת הבריאות הטבעית, לקחתי אחריות על הבריאות שלי והתחלתי לתת לגוף את כל התנאים שהוא צריך לריפוי. עברתי ניקוי רעלים ארוך, מדובר באכילה רק מהצומח ולא מבושל – טבעונאות, משם עברתי לטבעונות. התמדתי באורח החיים הבריא, ובכל התנאים שהגוף צריך להחלמה. והגוף התחיל לגמול ולגמול…

במקביל הוספתי את שיטת עין הבדולח לאורח החיים החדש והבריא, הבנתי שהנפש שלי מלאה ברעלים רגשיים, ברגשות שליליים של כעס, קנאה, עצב, תסכול ושכל. זה קשור למה שעברתי בחיים שלי, לזכרונות, לאמונות שיש בתוכי. ניקיתי את הרגשות האלה מתוכי וזה הוביל להעלמות הכאבים והתשישות. הדלקתיות ירדה. היום יש לי אנרגיות, השינה השתפרה מאוד, קשיון השרירים בבוקר נעלם. אני מרגישה חזקה, קמה כל יום בשש בבוקר ועושה הליכה ויוגה, החיים שלי מאוד השתנו לטובה.

והנה דוגמא לשינוי שקרה לי – לפני שבועיים עשיתי מסיבת הפתעה לבעלי לגיל 50, במשך ארבעה ימים עשיתי קניות והכנתי את מה שצריך, בלי בעיה. בעבר לא הייתי מסוגלת לעשות את זה, כל הזמן הייתי במיטה עם כאבים.

חשוב לי להגיד לכל החולים האחרים שיש דרך לריפוי, זה אפשרי. ממליצה לכם על הבריאות הטבעית ועין הבדולח.

מחלות אינן גזירת גורל!

ריפוי ג' בן 13 ממחלת הקרוהן ושלשול במשך שנה שלמה, דרך שיטת הבריאות הטבעית של הרב יובל הכהן אשרוב.

וכך כותבת אמו: ג' התגלה כחולה צליאק בגיל 7. בביופסיה הראשונה שביצענו המעי שלו היה במצב קשה מאוד. למרות שמרגע הגילוי הקפדנו על תזונה ללא גלוטן (אבל לא תזונה טבעית), בגיל 13 הוא כבר היה במצב שכמעט לא הלך לבית הספר כי הוא שלשל (במשך שנה) כמעט כל דבר שאכל לאורך כל היום.

הגענו למליה עם פחד גדול כי לג' היו לצערנו הרב כבר את כל הסימנים לסרטן המעי הגס. ברוך השם תוך 3 ימים בהנחייתה של מליה, ג' הפסיק לשלשל, ולאחר 3 חודשים שבהם היינו מלווים על ידי מליה בתהליך ריפוי מקצועי בתזונה טבעית, ביצענו לג' בדיקת אולטרא סאונד של המעי שלו שהראתה שהמעי בריא לחלוטין וללא שום סימני דלקת.

בעקבות הסיפור של ג' עברנו כל המשפחה לתזונה טבעית ואנחנו מברכים על כך בכל יום. ואם אפשר להוסיף נימה אישית – מליה נפלאה, תומכת ועוזרת. היא חיזקה אותנו פיזית ונפשית ותמיד הכל בחיוך ובאהבה גדולה. אנחנו מוקירים לה על כך תודה ענקית ובזכותה מפיצים את בשורת הבריאות הטבעית הלאה.

 מחלות אינן גזירת גורל

ריפוי א' ממחלת סוכרת קשה ומפרופיל שומנים גבוה, דרך שיטת הבריאות הטבעית של הרב יובל הכהן אשרוב.

אתחיל את הכתיבה בבדיקת הסוכר לאחר שעה וחצי מאז שאכלתי תפוחים, אגסים, סלט ירקות. התוצאה: 89. לפני כ 3 חודשים עברתי בדיקות והתגלתה סכרת 300, A1C 12.5, כולסטרול וטריגלצרידים בשמיים. הגעתי לרופאה שאמרה שהמצב מאוד גרוע ורשמה לי להתחיל לקחת 2 סוגי כדורים ופעמיים ביום להזריק אינסולין. היא הוסיפה ואמרה "אם לא תעשה את זה, אתה צריך להבין שהסוף יהיה מהר מאוד, כי הסוכר מאוד גבוה". שאלתי אם אפשר לעשות ספורט, שינוי תזונה והיא אמרה "במצב שלך אי אפשר". אמרתי לעצמי שאני צריך לחפש את הדרך להינצל מכל זה. ראיתי אצל אחותי שכשגילו אצלה את הסכרת מיד נתנו לה אינסולין וכדורים ושנים היא עם אינסולין וכדורים ועם הסכרת שלא מאוזנת.

התפללתי שתבוא לי ישועה ואז ראיתי את הרב אשרוב מדבר על ריפוי טבעי לסכרת והגעתי לגב' מליה שהדהימה אותי עם הידע העצום בריפוי הטבעי, היחס והליווי היומיומי. הרגשתי שאני בידיים טובות. היא הסבירה לי שהריפוי הוא ניקוי הרעלים מהתאים, ניקוי כל המערכת. לא דיאטה, אלא דרך חיים. זאת הפעם הראשונה שהרגשתי תקווה. זה לא סוף העולם כמו שחשבתי, הבנתי שהכל תלוי בי.

זה לא היה קל. הרגלי אכילה הם בהתאם לרצונות שלנו ולשנות את זה, זה מאוד קשה. לא כל אחד יכול. התחלתי להיצמד לכל ההוראות של הגב' מליה. בתוך חודש הייתי במקום אחר, הסכרת ירדה ל 74, ירדתי במשקל 7 קג' והבטן הבולטת נעלמה. לאחר 3 חודשים עשיתי בדיקות וגם מדדי השומן ירדו בצורה דרסטית. הרופאה אמרה לי "תמשיך עם הכדורים והאינסולין וחבל שלא הקשבת לי לפני הרבה זמן". לא אמרתי לה שבעצם לא הלכתי בדרך הקונבנציונאלית אלא בדרך הבריאות הטבעית. הבריאות הטבעית נתנה לי גלגל הצלה.

!מחלות אינן גזירת גורל

ריפוי י' מדלקת מפרקים וכאבים קשים, דרך שיטת הבריאות הטבעית של הרב יובל הכהן אשרוב.

לפני הטיפול הייתי במצב גרוע. לא יכולתי לעשות דברים פשוטים כמו ללכת נורמלי, להתכופף, לשבת על כסא. היו לי כאבים קשים ואז הייתי לוקחת 3 כדורי אדוויל ולפעמים גם זה לא עזר. לקחתי תרופות במשך 6 שנים ברצף, כל פעם היו חוזרים הכאבים והיו מחליפים לי תרופה ושוב כאבים עוד יותר חזקים ושוב מחליפים תרופה כי הגוף מסתגל לתרופה. הרגשתי מאוד לא נעים בגוף, הרגשתי שהוא מלא בכימיקלים והכאבים החזקים השפיעו עלי נפשית.

החלטתי לעשות ניקוי מבחינת תזונה והגעתי למליה יועצת לבריאות טבעית ומאז השינוי, לאחר מספר חודשים, מדדי הדלקת הגבוהים ירדו, עכשיו אני מרגישה טוב, נוח לי עם הגוף. וואואו, אין לי דרך להסביר כמה השינוי חשוב וכמה זה מביא לריפוי.

מחלות אינן גזירת גורל!

ריפוי מ', בת 42 מסינוסיטיס כרוני, דרך שיטת הבריאות הטבעית של הרב יובל הכהן אשרוב.

מ' סבלה במשך שנים רבות, מגיל צעיר, מנזלת כרונית שהפכה במשך השנים לסינוסיטיס כרוני. במשך שנים לקחה אנטיביוטיקה ועזרים חיצוניים אחרים. הגיעה אלי עם סינוסים מלאים ותשישות פיזית ונפשית מאיכות חיים ירודה.

נתתי לה תהליך הדרגתי של 3 חודשים. בתהליך היתה חזרה לטבע מכל הבחינות' תזונה מרובת פירות וירקות טריים, שמש במידה, נשימה נכונה, פעילות גופנית מותאמת ועוד. זה מה שהגוף והנפש היו צריכים.

היא כתבה לי: "היי מליה, אני בסדר גמור. מקפידה על התזונה כמו שהנחית אותי. משתדלת לחזק את המערכת החיסונית במיוחד בימים אלו (קורונה) על פי ההמלצות שלך. זה לקח כמעט 3 חודשים. מידי פעם יש לי התקררות אבל זה לא מתפתח מיד לסינוסיטיס כמו בעבר. האנרגיה יותר טובה, התחושה אחרי האוכל הרבה יותר קלה וטובה ואני יותר רגועה, תודה רבה לך יקרה".

עכשיו זה גם הזמן שלך להתרפא דרך הבריאות הטבעית. התקשרו עכשיו 055-6685838
לשיחה בוואטסאפ
איך אוכל לעזור?
יש שאלות על הסדנה? אשמח לענות!
- מליה